Czwartek, 23. Listopad 2017

Wizytacja Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

W miniony wtorek tj. 21.02.2017 w Centralnym Ośrodku Sportu-Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyła się wizytacja Prezydium Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki wraz z zainteresowanymi posłami.
wizytacja

Spotkanie Komisji odbyło się z Dyrekcją COS-OPO w Spale, Panem Dyrektorem Waldemarem Wendrowskim, z zastępcą dyrektora, Panem Mariuszem Węgrzynowskim oraz Dyrektorem COS Panem Łukaszem Grocholskim.

W naradzie wzięli udział min.: zastępca przewodniczącego Komisji, Poseł Marek Matuszewski, zastępca przewodniczącego Komisji, Poseł Jacek Falfus, Pan Poseł Szymon Ziółkowski-polski lekkoatleta, młociarz, mistrz olimpijski i mistrz świata oraz Pan Poseł Tomasz Kucharski - były zawodnik AZS AWF Gorzów Wielkopolski, polski wioślarz,  pięciokrotny medalista mistrzostw świata oraz dwukrotny mistrz olimpijski. Złote medale zdobył na igrzyskach w Sydney w 2000 roku oraz na olimpiadzie w Atenach w 2004 roku.

Tematem spotkania była strategia rozwoju Ośrodków Przygotowań Olimpijskich wraz z harmonogramem modernizacji i budowy nowych obiektów sportowych.

Spotkanie zakończyło się zwiedzaniem obiektów sportowych Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Było co zwiedzać...

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 871