Czwartek, 13. Grudzień 2018

Spotkanie podsumowujące Dożynki Prezydenckie

1

W piątek, 27 października w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczne Dożynki. W sspotkaniu tym uczestniczył Pan Dyrektor Waldemar Wendrowski wraz z pracownikami COS- OPO w Spale. Prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą złożyli uroczyste podziękowania osobom zaangażowanym w organizację święta plonów.

Podczas spotkania Prezydent podkreślił, że zarówno dla niego, jak i jego małżonki, Dożynki stanowiły szczególną okazję do spotkania z rolnikami z całej Polski i podziękowania im za całoroczny trud i ciężką pracę. Jak mówił, nie byłoby to możliwe bez zaangażowania wielu instytucji i firm, które wsparły Kancelarię Prezydenta w przygotowaniu uroczystości.

Prezydent dziękował organizatorom i współorganizatorom Dożynek za ich wysiłek włożony w przygotowanie tego wydarzenia, a na ręce przedstawicieli złożył pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami.

Podczas pobytu w Pałacu odebrana została pamiątkowa Księga Gości naszego Ośrodka, która od kilku tygodni znajdowała się w Kancelarii Prezydenta. Możemy z dumą zaprezentować pierwszy wpis w naszej Księdze, który został złożony przez Parę Prezydencką.

 

 

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 997