Czwartek, 17. Styczeń 2019

Prace konserwacyjne na pływalni

Śpieszymy z infomacją, iż w dniach 15 września - 21 października, pływalnia w COS - OPO w Spale zostanie wyłączona z użytkowania. Czasowe zatrzymanie pracy pływalni podyktowane jest koniecznością wymiany wymienników ciepła odpowiedzialnych za podgrzew wody basenowej oraz centralnego ogrzewania.
p

Pływalnia w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale została oddana do użytku w 1991 roku. Do dyspozycji użytkowników dostępnych jest 6 torów o głębokości 1,6 - 1,8m oraz jeden wypłycony tor o głębokości 90cm. W budynku, oprócz niecki basenowej znajdują się również pomieszczenia hydroterapii wraz z zapleczem sanitarnym i technicznym. Przez długie lata pływalnia nieprzerwanie służy zarówno gościom Ośrodka, jak i okolicznym mieszkańcom. Pragniemy zapewnić wszystkim użytkownikom najwyższą jakość usług, dlatego też podejmujemy wszelkie niezbędne do tego działania. W tym roku przyszedł czas na wymianę wymienników ciepła - urządzeń kluczowych dla funkcjonowania obiektu.
Drodzy klienci! Przepraszamy za zaistniałe niedogodności, prosimy o cierpliwość i czekamy na Was po zakończeniu remontu - 22 października od godz. 8:00.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 383