Sobota, 23. Luty 2019

Sukces Akcji "Niedziela dla Zdrowia"

Niedziela, 9 września 2018 okazała się wyjątkowa dla naszego Ośrodka. To właśnie w tym dniu obyła się akcja promocyjna Działu Odnowy Biologicznej i Lecznictwa "Niedziela dla zdrowia".
s

W tym wyjątkowym dniu nasi fizjoterapeuci udzielali bezpłatnych konsultacji wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i pojawili się w Oddziale Odnowy Biologicznej i Lecznictwa. Nie zabrakło nas rownież na Spalskim Jarmarku Antyków i Rękodzieła Ludowego w centrum Spały! Nasz biało-czerwony namiot promocyjny cieszył się sporym zainteresowaniem - z chęcią udzieliśmy informacji na temat naszego zaplecza medycznego.

W ciągu całego dnia, od 9:00 do 20:00 nasi fizjoterapeuci gościli prawie 100 osób! To absolutny rekord i wykorzystanie naszej "mocy" do maksimum! Ale to nie wszystko - zdecydowana większość osób powróci do nas jeszcze nie raz, ale regularnie.

To dla nas bardzo radosna wiadomość - okazuje się, że niewielu klientów wiedziało, że nasze usługi dostępne są nie tylko dla sportowców, ale też dla osób indywidualnych.

"Niedziela dla zdrowia" z całą pewnością zakończyła się sukcesem. Niezmiernie cieszymy się, że udało nam się dotrzeć do wielu osób, które potrzebują rehabilitacji i konsultacji - czyli tytm, którym jesteśmy w stanie pomóc.

Przypominamy! Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie, także w weekendy w godzinach 08:00 - 20:00. Szczegółowych informacji udzielamy również pod numerem telefonu 44 724 23 46 w. 513, 515, a cennik wszystkich usług znajduje się tutaj: http://spala.cos.pl/924/cennik

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 435