Niedziela, 24. Luty 2019

Światowy Dzień Turystyki 2018

Poniżej przedstawiamy program wojewódzkich obchodów ŚDT w powiecie tomaszowskim 28-30.09.2018 r
ŚDT

Drodzy turyści! Miło nam poinformować, że możecie zapoznać się już z programem wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki w powiecie tomaszowskim.

Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dlatego zachęcamy, abyście ostatni weekend września zaplanowali sobie w formie podóży w kierunku Inowłodza, Tomaszowa Mazowieckiego, Spały, Konewki, Rzeczycy oraz innych miejscowości znajdujących się na trasie wycieczek.

Zapraszamy na otwarcie obchodów do Inowłodza na Zamek Kazimierza Wielkiego 28.09 o godz. 10:00. Poza prezentacją potencjału i atrakcji Gminy Inowłódz i Powiatu Tomaszowskiego, będzie można poznać lokalny dorobek artystyczny poprzez występy zespołów muzycznych. Na terenie Zamku funkcjonować będą lokalni wystawcy oraz wystawy fotograficzne przedstawiające lokalne perełki przyrodnicze oraz atrakcyjność Gminy Inowłódz, a także inne atrakcje urozmaicające czas spędzony w tych miłych okolicznościach.

Jeśli interesują Was wycieczki, spływy kajakowe i spacery piesze - organizowane przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego, proszę kilknąć tutaj

Zachęcamy również do podróży indywidualnych, których trasy można przygotować w oparciu o przygotowane przez nas atrakcje. Paszport Turystyczny dostępny będzie w Punktach Informacji Turystycznej w Tomaszowie Mazowieckim, Spale, Inowłodzu oraz w Punkcie IT w łódzkiej Manufakturze. Znajdzie się tam miejsce na pamiątkową pieczątkę, którą znaleźć będzie można w opisanych obiektach. Jest to świetna forma zabawy dla całej rodziny. Dodatkowo uczestnicy zabawy paszportowej będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Stając się posiadaczami paszportu będziecie mogli skorzystać z wielu promocji i rabatów, a także zobaczyć miejsca nie zawsze na co dzień dostępne, co podnosi atrakcyjność zwiedzania.

Regionalne obchody Światowych Dni Turystyki 2018 w powiecie tomaszowskim finansowane są ze środków Województwa Łódzkiego.

Koordynator wydarzenia: specjalista ds. turystyki Michalina Kraszkiewicz - mkraszkiewicz(at)rotwl.pl, tel. 42 663 77 33.

 

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 691