Sobota, 23. Luty 2019

Gabinet masażu relaksacyjne Relax&Therapy

Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu masażu relaksacyjnego „Relax & Therapy” w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Masaż olejkami aromatycznym lub gorącą czekoladą to świetny sposób na odprężenie dla Ciebie lub Twoich bliskich.

Idea masażu relaksacyjnego oparta jest na zestawieniu wielu technik masażu. Stanowi doskonałe połączenie masażu relaksacyjnego oraz terapeutycznego. Adresowana jest głównie do osób żyjących w ciągłym pośpiechu i stresie, noszących w sobie dużo negatywnych emocji i chcących się ich pozbyć. Pozwala osiągnąć harmonijny stan ducha głęboko relaksując, niwelując stres, łagodząc napięcia oraz przywracając prawidłowy balans mięśniowy. Połączenie technik masażu głębokiego z elementami masażu klasycznego, tajskiego, hawajskiego Lomi Lomi Nui wywołują uczucie płynnego i rytmicznego masażu wprawiając w stan letargu i odprężenia.

Dopełnieniem przyjemności jest wykorzystanie czekolady, ciepłych olejów oraz aromatów jaśminu, ylang ylang czy cytrusów, co daje pełne odprężenie psychiczne oraz fizyczne.

Głęboki masaż relaksacyjny

Połączenie form masażu relaksacyjnego z głęboką pracą z tkankami miękkimi. Niezastąpiony w pracy z bólami tkankowymi, niwelowaniem napięć powodujących ból, dyskomfort czy ograniczenia ruchu. Powolny, spokojny, rytmiczny masaż dający dobre efekty regeneracyjne i poprawiający komfort ruchu. Obejmuje, zgodnie z życzeniem klienta, całe ciało oraz twarz.

Masaż gorącą czekoladą

Zabieg z wykorzystaniem właściwości gorącej czekolady z dużą zawartością kakaowaca. Doskonale nawilża i regeneruje skórę suchą, pozbawioną napięcia, odżywiając ją oraz regenerując. Gruntownie nawilża i przywraca skórze napięcie. Doskonale odpręża psychikę wpływając na zmysły zapachu, dotyku oraz słuchu. Skóra pozostaje aksamitnie gładka i wypielęgnowana.

Masaż gorącą świecą aromatyczną

Zabieg w wykorzystaniem świec aromatycznych doskonale nawilża skórę, a ciepło i przyjemny zapach świecy, przenoszą w świat całkowitego rozluźnienia. Masaż ten jest wyjątkowo zmysłowy. Wykonywany jest ciepłym olejkiem ze świecy, składającej się w 100% z naturalnych składników. Skóra pozostaje gładka, idealnie nawilżona. Masaż wspomaga walkę z cellulitem oraz rozstępami.

Zapraszamy do kontaktu – Olimpijskie Centrum Zdrowia

Czynne codziennie w godz. 9.00 - 20.00

tel. 605 211 570

tel. 44 724 23 46 wew. 513

e-mail: ocz@spala.cos.pl

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 4526